Lierbygda O-lag

Nyheter

Startlister Kransekakestafetten

Foreløpige startlister for Kransekakestafetten er nå klare.

Korreksjoner sendes til epost@lierbygda.no. En del løpere mangler brikkenummer og noen løpere har foreløpig ikke fått tildelt lag.

Kransekakestafett 2010-06-22

Klasse: Åpen Start kl:18:10:00

1 Lierbygda O-lag
1 137310 Sander Arntzen
2 137309 Silje Arntzen
3 137308 Bjørn-Willy Arntzen
2 Lierbygda O-lag
1 1 Emma Aasen S.
2 2 Sander Ovesen
3 134240 Erik Trøen
3 Lierbygda O-lag
1 3 Marte Bueie
2 97947 Gunhild Hennum
3 129919 Eirik Jansson Haverstad
4 Lierbygda O-lag
1 151370 Jonas Bueie
2 146420 Tilla Farnes Hennum
3 4 Anton Bueie
5 Lierbygda O-lag
1 151366 Oscar Aanerud
2 86405 Magnus Olsson
3 412581 Ingemar Jansson Haverstad
6 Lierbygda O-lag
1 60890 August Aanerud
2 408404 Geir Trøen
3 96668 Tor Erling Aanerud
7 Lierbygda O-lag
1 5 Fredrik Aasen S
2 97406 Roger Olsson
3 129920 Vidar Strand
8 Lierbygda O-lag
1 129922 Synne Strand
2 129921 Kari Strand
3 129726 Helga Haverstad
11 Røyken O-lag
1 144106 Thea Charlotte Hansen
2 144107 Ida Syversen
3 144108 Øyvind Hansen
12 Røyken O-lag
1 71500 Sara D Agdestein
2 86541 Grete Zachariassen
3 483010 Torgeir Strandhagen
13 Røyken O-lag
1 95277 Håkon Halvorsen
2 91078 Trond Halvorsen
3 98784 Kristian Halvorsen
14 Røyken O-lag
1 95275 Thea Hartviksen
2 95272 Vemund Rønneberg
3 95270 Kjell Rønneberg
15 Røyken O-lag
2 145480 Bjørg Svanberg
3 145481 Kjell Svanberg
21 IF Sturla
1 94393 Karoline Haugen
2 94111576 Ingunn Vari
3 86241 Synne Ildahl Svendsen
22 IF Sturla
1 89067 Kristin Sørensen
2 119701 Magnhild Frydenlund
3 128433 Lars Petter Jonsen
23 IF Sturla
1 89059 Fride Sørensen
2 96383 Aud Ellen Brevik
3 109386 Yngvar H. Solberg
24 IF Sturla 24
1 89068 Rune Sørensen
2 89053 Linda Verde
3 128429 Tibor Vári
25 IF Sturla 25
1 128446 Åshild Vári
2 82105 Iver Sørensen
3 128430 Helle Vári
31 Asker SK
1 13 Trygve Myhr
2 14 Gunhild Myhr
3 15 Terje Henriksen
32 Asker SK
1 16 X Gjeruldsen
2 17 Y Gjeruldsen
3 18 Z Gjeruldsen
33 Asker SK
1 19 Bjørnar Løvli
2 136524 Margrete Engzleius
3 132447 Bård Gylver
34 Asker SK
1 20 Vegard Løvli
2 21 Kaja Bråten Løvald
3 114063 Erlend Gylver
35 Asker SK
1 22 Vegard Guldbrandsen
2 23 Ingrid Guldbrandsen
3 24 Bjørn Gulbrandsen
36 IF Sturla
1 136533 Sigrid Bredde Vig
2 25 Selma Øfsthus Gravir
3 485338 Gjermund Gravir

Antall deltagere: 25

Legg igjen en kommentar